Odkazy na spřízněné weby
MILUJ SVŮJ ŽIVOT - mezinárodní festivaly ezoterických a duchovních směrů

Již více než 10 let pořádáme mezinárodní festivaly MILUJ SVŮJ ŽIVOT a výstavy EZOTERA. Na akcích najdete zajímavé přednášky, pracovní dílny a doprovodný program. Součastí je již tradičně velká prodejní výstava zboží a služeb z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky, kde najdete i poradny alternativní a klasické medicíny. V rámci akcí pořádáme také dny s makrobiotikou. Info: www.ezotera.cz/ano.

Agentura ANO
Pařez - original smalt

Lucie Čapková a Jakub Čapka - zakázková výroba uměleckých smaltů - unikátní smaltované obrázky a cedule, dózy, hrnky, lahve, šperky, různé dekorace a mnoho dalšího. Oko potěší, srdce zahřeje...

Smalty
Duhový koník

Organizace pobytů a akcí určených makrobiotikům, vegetariánům, veganům a všem dalším příznivcům zdravého životního stylu. Při každé akci se vždy podává makrobiotická strava, je možné si ráno zacvičit harmonizující rozcvičku, přes den se věnovat kreativní či pohybové činnosti. Zajímavá setkání s podobně naladěnými lidmi, odpočinek, inspirace.

Duhový koník
Přátelské vydavatelství Dýně na pařezu

Na stránkách vydavatelství Dýně na pařezu najdete prezentaci společných výtvorů Lenky Rojíkové a Lucie Čapkové.

Dýně na pařezu
Makrobioklub v Liberci

Makrobioklub nabízí kurzy zdravého a makrobiotického vaření, pro členy jednou týdně vaření makrobiotických obědů s možností rozvozu a ranní cvičení pro veřejnost. Na stránkách se můžete přesvědčit, že nabídku aktivit stále rozšiřují.

Makrobioklub Liberec
www.makrobiotika.info

Kdo by neznal nejlepší diskuzi na téma makrobiotika ...

Diskuze
MakroB.cz

Web věnovaný podpoře a zpřehlednění makrobiotického dění.

MakroB
Lenka Kosařová - masáže Příbram, břišní tance

Stránky velmi příjemné masérky Lenky Kosařové, u které si odpočinete a zároveň načerpáte pozitivní energii. Mimo aromamasáží a Dornovy metody nabízí kurzy břišního tance, ranní cvičení (i se snídaní!), cvičení pro děti a několik seminářů nejen o vaření.

Masáže Příbram
Ivana Faltusová - klíč k životu

Na mém webu si můžete najít cestu k tomu, jak si vyřešit určitý problém jak psychický (odblokování, rodinné konstelace, Bachovy esence), tak fyzický (formou návrhů, jak změnit stravování - dělám minikurzy zdravého vaření a cvičení, poradenství v oblasti makrobiotiky). Prohlédněte si také fotogalerii, pokud Vás zaujmou mandaly na sklo, můžete si je objednat.

Ivana Faltusová - klíč k životu
Věcný obsah: info@pani-dyne.cz, Web admin: admin@pani-dyne.cz