Paní Dýně

Sdílet
PRALINKY od Paní Dýně

Pralinky od Paní Dýně jsou drobné sladkosti, takové zdravé mlsání. Začala jsem je dělat už před pár lety na catering a jelikož mají obrovský úspěch, tak jsme je zařadili i do sortimentu e-shopu.

Výroba pralinek je nádherná ruční práce, která nám přináší velikou radost. Základem pralinek jsou kvalitní suroviny - ořechy, semínka a sušené ovoce, některé pralinky navíc doslazujeme bio rýžovým sirupem. Používáme kvalitní českou čokoládu, která je slazená ječmenným sladem. Pralinky jsou bez přidaného bílého cukru, takže je mohou konzumovat i diabetici, a samozřejmě jsou i bez laktózy, umělých ochucovadel a příchutí.

Dali byste si jemný kokosový košíček, luxusní višni v rumu, křupavou pomerančovou hrudku či snad košíček se šťavnatou citrónovou náplní? A co pikantní čili košíček nebo voňavou mátovou hrudku? Hlavně abyste nezapomněli na klasický oříškový košíček, tan nikde nesmí chybět! Sortiment košíčků doplňují ručně tvarované kuličky, například kokosová s rýžovým sirupem, extra kakaová kulička s kousky kakaových bobů, maková kulička se skořicí nebo svěží citrónová kulička se zeleným ječmenem.

KDE MŮŽETE NAŠE PRALINKY OCHUTNAT?

  • Pralinky můžete zakoupit V NAŠEM E-SHOPU.
  • Před Vánoci přijímáme objednávky pralinek jako vánočního cukroví.
  • Pralinky dodáváme do několika obchůdků a kaváren.
  • Můžete si je objednat na Vaší akci - svatbu, oslavu, firemní večírek apod. Při větším odběru nabízíme výhodnější cenu.
  • Pralinky od nás můžete pravidelně odebírat do Vašeho obchodu nebo restaurace. Nabízíme velkoobchodní ceny, po domluvě i závoz zboží a jsme plátci DPH.

 

Kontakt:

Lenka Rojíková
tel. 776 815 273
e-mail: info@pani-dyne.cz