Paní Dýně

Sdílet
Intenzivní víkendový kurz vaření - pokračovací (4)
01.12.2023 - 03.12.2023

Počet volných míst: 0 (můžete se přihlásit jako náhradík)

Intenzivní víkendový kurz vaření - pokračovací (4)

Termín: 1. - 3. prosince 2023

Místo: Spálené Poříčí

Cena: 4.900 Kč/osoba

Zvu Vás na další víkendový kurz vaření vyvážené stravy na základě makrobiotických principů (vegan), kde Vám mohu předat svoje znalosti a kuchařské zkušenosti ze svojí dvacetileté praxe. Kurz bude probíhat v malém kolektivu do 12 osob.

Cílem tohoto kurzu je prohloubení znalostí a zejména představení speciálních praktických postupů při přípravě zdravé stravy. Na pokračovací kurzy přijímáme absolventy základního kurzu vaření.

Téma kurzu: Strava jako lék – domácí léčebné prostředky

***

Detailní program připravujeme!

***

 

Ubytování je v podkroví zámku Spálené Poříčí v bývalých prostorách internátu střední školy (2-4lůžkové pokuje, společné sociální zázemí na patře) a kurz vaření probíhá v kuchyni v objektu zámku.

Strava zahrnuje plnou penzi včetně dezertů a pitného režimu.

Cena kurzu: 4.900 Kč
V ceně je zahrnuto: 2x ubytování, 2x plná penze, dezerty, nápoje a kurz vaření (16 hodin). Pobyt začíná v pátek večeří a končí v neděli obědem.

Vezměte s sebou kamarádku nebo partnery! Spálené Poříčí a okolí nabízí spoustu krásných míst k pěším i cyklo-výletům. Cena pobytu bez kurzu je 1.900 Kč.

Záloha: Po rezervaci budete vyzváni k zaplacení zálohy 2.000 Kč za účastníka kurzu. Doplatek uhradíte v hotovosti při příjezdu.

Storno podmínky: Pokud dojde ke stornování pobytu z Vaší strany 8 a více dní před začátkem akce, vrátíme Vám přijatou platbu ve 100 % výši. Pokud stornujete pobyt 0-7 dní před začátkem akce, tak předem přijatá platba propadá ve prospěch pořadatele a tím zaniká nárok na její vrácení. 

Těším se na Vás ;-)

Rezervace:

Mgr. Lenka Rojíková, DiS.
tel. 776 815 273
e-mail: info@pani-dyne.cz

REFERENCE

Bylo to prostě fantastické! Od začátku až do konce jsem si užila každou minutu. Vše probíhalo v tak příjemné a uvolněné atmosféře, že mi přišlo, že se všichni známe odjakživa, že jsme naladěni na stejnou strunu a prostě se náramně bavíme vařením. Děkuji za Tvoje úžasné znalosti, za Tvoji trpělivost a vůbec za celý, tak skvěle zorganizovaný kurz. Naučila jsem se hodně nových věcí a co hlavně - pochutnala jsem si! Těším se, že se zase potkáme na některém z dalších kurzů, které budeš pořádat. Kurz vaření s Paní Dýní je totiž víc, než jen kurz vaření :-)
S vděčností, Eva E.

Ahoj Lenko,
moc děkuji za kurz. Byla jsem spokojená, protože jsem dostala to, co jsem očekávala. Prostě jsi dodržela to, co slibuješ v anotacích kurzu. A to není málo. Nemálo lidí dnes dělá pravý opak. Přijedeš na kurz a lektor se zeptá: "Tak, co byste chtěli vědět?" a v tu chvíli je to úplně o něčem jiném. Takže co slíbíš, držíš. To pro mě bylo důležité. Chtěla jsem vidět, jak pracuje profesionál a viděla jsem to. Chtěla jsem poznat nové chutě a stalo se. Tvoje vedení lidí je laskavé. To bylo také důležité. Tvůj klid a nadhled. To hladilo. A nakonec jsem si vyzkoušela po 37 letech spát na pokoji bez sociálního zařízení. To pro mě bylo také dobrodružství. Využila jsem také Tvé velkorysé slevy a nakoupila si. Za to Ti také moc děkuji. A ještě za něco. Upozornila jsi nás na zajímavosti z okolí. Váš les Obecník je les léčivý. Díky. Přeji Tobě i Tvé krásné rodině jen to dobré, zdraví, radost a sílu do dalších dnů.
Marie H.

Kurz jsem si moc užila, jak vaření, tak sdílení s ostatními. K uvolněné atmosféře podle mě také přispělo, že jsme nejely přesně podle časového harmonogramu, ale že jsme to upravovaly dle našich potřeb/surovin. Nejvíce mě překvapila teorie - papíry v deskách, které byly tak pěkně rozdělené na různé sekce. To jsem opravdu nečekala. Pak ještě všemožné ochutnávky. Třeba to, že jsi přinesla různé druhy rostlinné smetany a každý mohl ochutnat.
Děkuji, vrátila se mi zpět láska a nadšení k vaření. Hana J.